Віце-Президент Федерації розвитку франчайзингу України - Олександр Федорович Ногачевський

alex_nogachevsky

На загальних зборах Федерації Розвитку Франчайзингу України у 2009 році пан Олександр Ногачевський був обран Віце-Президентом. Його ключовою компетенцією сьогодні є операційне управління діяльністю Федерації та міжнародно діяльність Федерації. Його досвід управління великими міжнародними корпораціями і компаніми є цінним для розвитку підприємництва в Україні. свій досвід на посаді Голови Комітету франчайзингу при Європейській Бізнес Асоціації з 2006 по 2008 роки пан О. Ногачевський сьогодні успішно продовжує в стінах Федерації.

З 1996 року по сьогодні пан Ногачевський Олександр займав ключові посади в таких компаніях як Український Будівельний Концерн (Віце-президент зі стратегічного розвитку), Carlsberg Group (ВВН, Комерційний директор), Украпродукт (Генеральний директор), Dandy Group (Національний менеджер з розвитку бізнесу в Україні).

У 1997 році пан О. Ногачевський заснував консалтингову інвестиційну компанію ТРІАРХ, яка сьогодні є лідером і найбільшим брокером в області франчайзингу, залучення інвестицій у малий та середній бізнес України, кризис-управління підприємствами України. Компанія ТРІАРХ створила свої підрозділи не тільки по всій країні, але і за кордоном - у Німеччині, Росії, США та ін.

До 1997 року пан О. Ногачевський більше 10 років проходив службу в якості офіцера ЗС на територіях 14 держав Азії, Середньої Азії, Близького Сходу та Європи. Досвід пана Ногачевського О.  кризис-переговорів на високому державному рівні і пошук рішень сьогодні є невід'ємною частиною успіху в бізнесі.

Освіта:

Ступінь ЕМВА Harvard University і Вища Школа Економіки,

Ступінь МВА Львівського Інституту Менеджменту,

Військова Академія


Тренінги:

Dandy Open University - Selling Skills, Trainer Skills

Richard Ivey School of Business,

The University of Western Ontario

latest Nike Sneakers | UOMO, SCARPE

Наші контакти:

01010, Україна,
м. Київ – 10, а/с 13

тел.: +38 099 208 10 69 

e-mail: info@fdf.org.ua

Demo