Play:r goes here

Світова практика застосування франчайзингу вражає своєю ефективністю.

Статистика показує, що українські підприємці більше співпрацюють з іноземними франчайзинговими компаніями і відкривають франчайзингові магазини, готелі під їхніми брендами. Міжнародні франшизи в Україні - це:

· відомий бренд;

· сформований імідж;

· міжнародний досвід.

На сьогоднішній день, в Україні представлені всі види франчайзингу. Ключові позиції в розвитку франчайзингових систем займають компанії, які є Майстер Франчайзі, які на території України контролюють 30% грошового обороту. До таких компаній відносяться наступні: "EMPIK", "Дельта Спорт", "Ліга Інвест", "Helen Marlene".

Також є приклади успішного ведення ділового франчайзингу в Україні. Це франчайзинговий магазин одягу під іспанським брендом «Маngo».

У 2010 році на ринок України вийшла міжнародна мережа піцерій Domino'sPizza.

У грудні 2012 року в Києві був відкритий перший ресторан міжнародної мережі KFC.

На сьогодні понад 30 українських мереж представлені на міжнародних ринках. Серед яскравих представників можна зазначити:

    - VDone- мережа магазинів чоловічого одягу;

    - DELFAST- сервіс кур'єрської експрес-доставки на електровелосипеди;

    - Arber- магазини ділового одягу для чоловіків;

    - BurgerLoft- мережа фаст-фудів.

Франчайзинг в Україні більше розвинений у великих ділових центрах, наприклад, в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі.

Основна мета сервісного франчайзингу в Україні - підвищення рівня обслуговування клієнтів. Прикладами сервісного франчайзингу є «Американська хімчистка», «Золотий ломбард», туристичне агентство «Соната», лабораторії ІНВІТРО, фітнес-клуби Gold's Gym, офіси доставки води IDS Aqua Service та ін.

Але незважаючи на певні проблеми в сфері франчайзингу ринок продовжує стрімко розвиватися. Сподіваємося, що в найближчі роки ситуація змінитися і франчайзинг в Україні вийде на новий рівень, зміцнитися законодавча база в цій сфері і про українські франшизи дізнаються на міжнародних ринках.

Підсумовуючи, варто зазначити, що через багато перешкод франчайзинг в Україні розвивається повільніше, ніж в інших країнах. Але незважаючи на це він залишається гарною перспективою для тих підприємців, які тільки починають свій бізнес і при цьому не мають достатньо коштів для його «розкручування».

affiliate tracking url | Nike Dunk Low Coast UNCL - Grailify

Our Contact

01010, Ukraine,
Kyiv – 10, а/с 13

тел.: +38 099 208 10 69 
e-mail: info@fdf.org.ua

Demo

Badge

More details about Federation

About Federation

About Franchising

Conferences

Forums