Фірма "1С"

Сфера діяльності
Інформаційні Технології (ІТ) - Програмне Забезпечення (ПЗ)
 
affiliate link trace | adidas kids singapore shop directory list in india UV GY3438 Release Date - SBD

Рік заснування – 1991

Країна походження – Росія

Початок франчайзингової діяльності в Україні – 1992

Початок міжнародної франчайзингової діяльності – 1993

Загальна кількість франчайзі в Україні – 530

Початковий внесок (вартість франшизи) – Відсутній

Необхідний початковий капітал (без приміщення) - $500

Сервісна плата (роялті) - $100 в квартал

Інформація про франшизу

Фірма "1С" спеціалізується на розробці, дистрибуції, виданні та підтримці комп'ютерних програм ділового та домашнього призначення

З власних розробок фірми "1С" найбільш відомі програми системи "1С:Підприємство", а також продукти для домашніх комп'ютерів і освітньої сфери.

Система програм "1С:Підприємство" призначена для автоматизації управління та обліку на підприємствах різних галузей, видів діяльності і типів фінансування, і включає в себе рішення для комплексної автоматизації виробничих, торговельних і сервісних підприємств, продукти для управління фінансами холдингів і окремих підприємств, ведення бухгалтерського обліку ("1С:Бухгалтерія" найвідоміша облікова програма в ряді країн), розрахунку зарплати і управління кадрами, для обліку в бюджетних установах, різноманітні галузеві і спеціалізовані рішення, що розроблені самою фірмою "1С", її партнерами і незалежними організаціями.

Система "1С:Підприємство" складається з передової технологічної платформи (ядра) і розроблених на її основі прикладних рішень ("конфігурацій"). Така архітектура системи принесла їй високу популярність, оскільки забезпечує відкритість прикладних рішень, високу функціональність і гнучкість, масштабованість від однокористувацьких до клієнт-серверних і територіально розподілених рішень, від найменших до досить великих організацій і бізнес-структур.

Система "1С:Підприємство" широко поширена в Росії, Україні, Казахстані, Білорусії і успішно застосовується організаціями багатьох країн світу.

Підтримка яка надається

Реклама в ЗМІ, на сайті фірми "1С". Навчання, атестація, сертифікація в Учбових Центрах 1С. Проведення семінарів, виставок, конференцій. Надання версій ПЗ 1С для власного використання по спеціальним цінам.

Додаткові вимоги

Необхідність сертифікації не менше двох спеціалістів.

Контактна особа:

Олена Каторгіна

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

tel: (044) 422 55 53

www.1c.ru

Наші контакти:

01010, Україна,
м. Київ – 10, а/с 13

тел.: +38 099 208 10 69 

e-mail: info@fdf.org.ua

Demo