Міжнародний форум з франчайзингу

FHI UKRAINE 2015

 

Franchising Hospitality Infrastructure in Ukraine

1 грудня 2015 року у м. Київ

 

Best Sneakers | Nike Shoes, Clothing & Accessories

 

Франчайзинг є однією з найкращих бізнес моделей в світі, яка надає можливість успішно розвивати малий та середній бізнес (МСБ).

Як зазначено в законі України: ”Про державну підтримку малого підприємництва ”, МСБ розглядається як “провідна сила в подоланні негативних процесів в економіці та забезпеченні сталого позитивного розвитку суспільства, як одна із сфер забезпечення зайнятості населення, запобіганню безробіттю та створення нових робочих місць ”. Ринок послуг франчайзингу тільки зароджується в Україні та потребує консолідованих зусиль різних громадських об’єднань, бізнес компаній, фінансових інституцій та державних структур.

Форум об'єднає фахівців в області франчайзингу, гостинності та інфраструктури, професіоналів з інвестиційних проектів та правових аспектів, держслужбовців України, представників з міжнародних організацій, експертів і керівників бізнесу України, Казахстану, Нідерландів, Великої Британії, Росії, Італії, Білорусії та інших країн, а також, звісно, підприємців малого та середнього бізнесу. На Форумі  іноземні представники із задоволенням поділяться особливостями виходу на їхні ринки.  Крім того, Ви дізнаєтеся як вибудовувати свої відносини з партнерами, мінімізувати ризики при виборі франшизи, основні питання, які необхідно задавати майбутнім партнерам і багато іншої корисної інформації, яка дозволить попередити проблеми ще на етапі переговорів з потенційними партнерами.

Дата та час: 1 грудня 2015 р. (з 10.00 до18.00)

Місце проведення: м. Київ

Сайт заходу: http://buyua.org/ru

Кількість учасників: 100-150

Формат: бізнес

Цільова аудиторія: Підприємці, Інвестори, Фінансово-інвестиційні компаній, Державні установи, Міжнародні організації, НУО, Журналісти

Учасники: оператори та фахівці франчайзингового ринку Казахстану, Нідерландів, Великої Британії та України, представники уряду України, підприємці та компанії України.

Цілі Форуму:

  • надати важливу інформацію про потенціал ринку України;
  • сприяти операторам ринку у  розвитку бізнесу в Україні та вихід на інші ринки;
  • популяризація франчайзингу в Україні;
  • сприяння  формуванню  і  розвитку  малого та середнього бізнесу;
  • створення нових робочих місць, запобігання безробіттю

Організатори:ВГО «Федерація з розвитку франчайзингу, гостинності та інфраструктури в Україні» за сприянням АТП та  за інформаційної підтримки різноманітних ЗМІ та інформагентств.

Партнери форуму:Американська Комерційна Служба при Посольстві США в Україні, Американська Торгова Палата, Державний Комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Програма заходу: вкрай розгалужена та включає в себе конференції, де Ви зможете отримати корисні поради для бізнесу від представників уряду, діючих франчайзерів та експертів.

Висвітлення в ЗМІ: Форум буде широко висвітлений у ЗМІ на телебаченні, радіо, інформагентствами та в Інтернеті. Планується більше 30 прямих репортажів і більше 300 посилань. Матеріали Форуму будуть опубліковані спеціалізованих виданнях, журналах, книгах, Інтернет ресурсах.

З питань участі у Форумі в якості ВІДВІДУВАЧА та можливостях спонсорства звертайтесь за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за

телефоном: +38 044 227 70 31

Наші контакти:

01010, Україна,
м. Київ – 10, а/с 13

тел.: +38 099 208 10 69 

e-mail: info@fdf.org.ua

Demo