Президент Федерації розвитку франчайзингу України - Олег Миколайович Лащук

На загальних зборах членів Федерації розвитку франчайзингу Україні в 2009 році пан Лащук Олег Миколайович був обраний Президентом ВГО «Федерація розвитку франчайзингу, гостинності та інфраструктури». Його досвід роботи в громадських організаціях та державних установах є цінним у просуванні цілей федерації.

Ключова компетенція Президента Федерації п.Лащука О.М. - зв'язок з Держваними органами управління України, лобіювання законодавства в галузі франчайзингу, малого та середнього бізнесу, гостинності та інфраструктури країни.

Починаючи з 2005 року п. Лащук О.М. є Віце-Президентом Української Асоціації Студентського футболу. Він заснував футбольні турніри серед студентів, був організатором Чемпіонату України серед університетів та заснував Студентську Футбольну Лігу України. Має досвід управління ФК Львів.

Також, пан О.М.Лащук, тривалий період був радником Національного Агентства україни з підготовки фінальних турнірів в україні Євро 2012.

До цього працював як Виконавчий директор Всеукраїнської ліги Захисту землевласників і землекористувачів.

Досвід роботи в таких державних установах як Міністерство рибного господарства, на посаді заступника директора департаменту, Міністерство Аграгної політики сформував розуміння державної політики в області розвитку підприємств України.

До початку державної діяльності, пан О.М. лащук мав досвід управління великими корпораціями на позиціях топ-менеджера, а саме  Концерн Стоїк(м. Київ, ТМ "Батік", "Аскольд" та ін.), а також заснував і вивів у лідери компанію з виробництва та дистрібуції кави, продуків харчування (ТМ "Добра кава", "Кнорр", "Стіморол").

 

 

Освіта:

Ступінь МВА - Львівський Інститут Менеджменту;

Richard Ivey School of Business;

The University of Western Ontario;

Львівський Державний Університет «Львівська політехніка»

Тренінги з державного управління та менеджменту.

 

bridgemedia | NIKE HOMME

Наші контакти:

01010, Україна,
м. Київ – 10, а/с 13

тел.: +38 099 208 10 69 

e-mail: info@fdf.org.ua

Demo