ІТ індустрія та франчайзинг

 Майбутнє за передовими технологіями!

Для того, щоб сучасні інформаційні технології реально сприяли модернізації та підвищенню ефективності підприємств, фірмою 1С створена і розвивається мережа партнерів, що працюють під єдиною маркою 1С: Франчайзинг. На сьогодні ця мережа не має аналогів в країні. Вона налічує тисячі професійних колективів, у яких працюють кваліфіковані фахівці, атестовані фірмою 1С і мають великий досвід до- і післяпродажного обслуговування клієнтів, розробки, впровадження та інформаційно-технологічного супроводу систем, навчання користувачів.

Спеціалізація партнерів мережі 1С: Франчайзинг дозволяє вибрати постачальника послуг, що володіє необхідною кваліфікацією і досвідом роботи в конкретній галузі. Партнери, які мають статус Центру компетенції 1С, підтвердили свою кваліфікацію у відповідних галузях - наприклад, щодо впровадження галузевих і спеціалізованих рішень для виробничих, торгових, будівельних організацій, для державних чи освітніх установ. Партнери мережі 1С: Консалтинг надають консультаційні послуги в сфері управління, бухгалтерського обліку, оподаткування і права у сукупності з послугами щодо автоматизації управлінських та облікових задач на базі системи програм 1С: Підприємство 8.

Індустріальний підхід до обслуговування користувачів в рамках комплексного договору 1С: ІТС дозволяє користувачам програм 1С: Підприємство оперативно отримувати на своєму робочому місці оновлення, інформаційну систему і сервіси, які не мають аналогів на сьогодні.

Економічний ефект франчайзингу полягає в поєднанні ефективності і рухливості невеликого приватного підприємства з технологічними досягненнями і гарантіями фірми з розкрученою торговельною маркою. Для фірми-франчайзі це означає гарну можливість почати і розвинути свій бізнес, а для клієнтів - висока якість гарантованого обслуговування.

Франчайзингова модель в поєднанні з сучасними технологічними розробками дозволила побудувати динамічний іноваційний бізнес тисячам малих і середніх підприємців - партнерам фірми 1С. Опитування партнерів, що регулярно проводяться фірмою 1С, показують, що зростання середньорічних обсягів продажів програмних продуктів і послуг, які надаються типовою фірмою 1С: Франчайзі, значно випереджає зростання вітчизняного ІТ-ринку в цілому.

Отже на ринку сформувався попит на більш гнучкі багатофункціональні облікові системи і водночас на послуги фахівців, які впроваджують ці системи. «1С» відреагувала на нову ситуацію випуском набору програм 1С: Підприємство і паралельно внесла серйозні зміни в партнерську політику, розпочавши формування мережі фірм-франчайзі.

 

jordan Sneakers | Nike Dunk High & Low - March 2010 Releases , Gov

Наші контакти:

01010, Україна,
м. Київ – 10, а/с 13

тел.: +38 099 208 10 69 

e-mail: info@fdf.org.ua

Demo