Знижки на енергоресурси для франчайзингових мереж

Энергоресурсы

Економія, обумовлена ​​зростанням масштабів бізнесу (виробництва), є одним з найбільших переваг для франчайзингових систем. Так, наприклад, британська енерго- компанія British Gas знизила ціни на поставки газу та електрики для франчайзингових систем.

Ціни на енергоресурси, що надаються British Gas для франчайзерів та франчайзі, будуть знижені. Так, ціна для кожної компанії, що входить у франчайзингових мережу , буде значно нижче тієї ціни, яку платило б кожне окреме взяте підприємство.

Sports brands | Nike Air Max 270 - Deine Größe bis zu 70% günstiger

Франчайзери цінують можливість заявляти, що економія за рахунок масштабів розширення бізнес , якої вони досягають для своїх же франчайзі, принаймні відповідає внескам, які платять останні.

Вітаючи компанію British Gas в якості четвертого бренд-партнера Британської Асоціації Франчайзингу (БАФ), генеральний директор БАФ Брайан Смарт зазначив, що ця угода відображає зростаюче значення франчайзингу в світі бізнесу.

«Ми вражені відповідальним ставленням British Gas до розуміння складних проблем , з якими стикаються франчазери, а їх творче рішення дає справжні привілеї, як франчайзерам, так і франчайзі», - зазначив він. «Це визнання однією з головних вигод для тих, хто стає франчайзі, і, таким чином, частиною більш широкої бізнес -мережі».

Том Банністер, глава відділу зв'язків БАФ, прокоментував це рішення так: «Це дуже важливий голос для визнання франчайзингу та прекрасна можливість для наших членів зменшити одну з основних статей витрат при веденні бізнесу».

Дін Юарт, глава відділу маркетингу компанії British Gas, сказав, що нова схема оплати енергоресурсів дозволить франчайзі заощадити гроші, і реінвестувати їх у свій бізнес: «За допомогою запропонованої нами системи оплати енергоресурсів для всієї мережі, ми можемо запропонувати рішення, яке дозволить франчайзі побачити, що вартість спожитої ними енергії знижується».

Наші контакти:

01010, Україна,
м. Київ – 10, а/с 13

тел.: +38 099 208 10 69 

e-mail: info@fdf.org.ua

Demo